Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Hlášení místního rozhlasu

 

Drůbežárna Prace

Drůbežárna Prace bude v sobotu 3. 6. v 11:45 prodávat u budovy OÚ mladé kuřice a kohouty, roční slepice, housata, brojlerová kuřata, krůty, káčata, husokačeny Mulard, krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky. Dále budou vykupovat králičí kůže - cena 15 Kč/ks.

Kamenictví

Kamenictví G.A.L. s dlouholetou tradicí nabízí pro naši obec své služby, vše za výhodné ceny. Pro využití akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se právě pohybuje v okolí naší obce a to na telefonním čísle:777-888-332

Nabízí: nové pomníkové sestavy v žulovém provedení, broušení starých hrobů, kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování a jiné opravy a úpravy hrobů. Sleva až 30%.

Čištění komínů

Sdružení kominíků a topenářů bude provádět v naší obci v úterý 13.6. požadované kontroly a čištění komínů dle zákona č. 34/2016 Sb. za 450 Kč, čištění plynových kotlů za 450 Kč a revize kotlů na tuhá paliva za 1 100 Kč. Dále nabízí vložkování a frézování komínů. Zájemci se mohou objednat telefonicky na telefonním čísle 608 748 989.

Pracovní nabídky

PIKA, a.s. Bzenec přijme brigádníky od 1.6.2023 – 31.8.2023. Mzda od 26.000Kč měsíčně. Pracovní náplň: obsluha výrobních linek, strojů i dalších výrobních zařízení, příprava surovin ke zpracování i manipulace s hotovými výrobky. V případě zájmu kontaktujte personální oddělení – Ing. Bc. Dana Hebronová, tel.: 518 399 228 nebo dana.hebronova@orkla.cz

 

Firma Star Technik, s.r.o. s provozovnou ve Ždánicích (Nádražní 418, areál bývalých Šroubáren) nabízí tyto volné pracovní pozice:

Operátor CNC stroje - Praxe na podobné pozici výhodou ne však podmínkou – rádi Vás zaučíme. Znalost a čtení výkresové dokumentace a měření posuvným měřítkem výhodou. Samostatnost, spolehlivost, pečlivost a chuť pracovat. Ochota pracovat ve 3 směnném provozu 8 hod./denně. Víkendy volné. Příspěvek na firemní stravování v areálu firmu.

Operátor výroby - Dokončovací a montážní práce - Ruční montáž kovových součástek nebo dokončovací práce a kompletace výrobků. Práce je vhodná pro ženy i muže. Víkendy volné. Příspěvek na firemní stravování v areálu firmu.

Operátor TK (technické kontroly) - Znalost výkresové dokumentace, systému měření podmínkou. Znalost nástrojů kvality a AJ výhodou. Schopnost komunikace, organizační schopnosti, odolnost vůči stresu, týmová práce v mladém kolektivu. Ochota pracovat v 3 směnném provozu 8 hod./denně, víkendy volné. Příspěvek na firemní stravování v areálu firmu.

Referent TPV (technické přípravy výroby) - Středoškolské vzdělání technického směru strojírenství. Znalost technické dokumentace a modelovacího programu Inventor / Solidworks. Pokročilá znalost MS Office. Pasivní znalost AJ. Znalost programu Palstat nebo jiný CAQ, výrobních procesů, programu Helios výhodou.

Referent Logistiky - Středoškolské vzdělání. Aktivní znalost AJ je nutností (každodenní komunikace). Uživatelská znalost práce na PC. Praxe na stejné či obdobné pozici výhodou.

Brigáda – Dokončovací a montážní práce - Jednoduché dokončovací a montážní práce. Mzda je od 120,- Kč /hod. a pracovní poměr bude na Dohodu o provedení práce. Z důvodu plánování směn je potřeba odpracovat alespoň 1 měsíc (může být i 14 dní, volno, 14 dní). Nástup možný i okamžitě.

Zájemci se mohou hlásit na tel.: 722 951 085 nebo 518 633 340, e-mail: prace@startechnik.cz

 

Kompostéry

Obec má k dispozici ještě několik volných kompostérů, kdo z občanů by měl zájem, může se přihlásit v kanceláři OÚ.