Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Hlášení místního rozhlasu

 

MUDr. Kebrlová

Ordinace MUDr. Kebrlové oznamuje, že v úterý 23.7. nebude ordinovat. Akutní případy ošetří MUDr. Ferlik v Šardicích.

MUDr. Spáčilová

Ordinace MUDr. Spáčilové/ MUDr. Spáčila oznamuje, že od 05. - 26.7.2024  nebude ordinovat z důvodu dovolené. Nutné případy ošetří MUDr. Hofrová ve Vracově.  

Pracovní nabídky

CHATEAU Bzenec přijme pracovníka/pracovnici na obsazení pozice vinohradník - řidič/ka zemědělského stroje. Čeká vás manuální práce ve vinici, mechanizované práce s nejmodernější vinohradnickou technikou, obsluha viničního traktoru FENDT 209 F Vario, práce v mladém nově uspořádaném kolektivu.

Požadují: Minimálně základní vzdělání, výuční list v oboru výhodou, řidičský průkaz sk.T, munuální zručnost a ochotu učit se, proaktivní přístup k práci, loajalitu.

Nabízí: odpovídající finanční ohodnocení dle zručnosti až 36.000Kč, firemní benefity. V rámci pracovního poměru nabízí možnost školení na obsluhu multifunkčního stroje NH Braud na náklady zaměstnavatele. Bližší informace pan Vojtěch Vít 733 148 278Písemné nabídky včetně profesního životopisu zasílejte na e-mail: personalni@bohemiasekt.cz 

 

Firma AGTEK s.r.o. Ratíškovice, provoz Milotice přijme do pracovního poměru pracovníka na pozici montér vzduchotechnických a klimatizačních zařízení. Požadavek řidičský průkaz sk. B. Kvalifikace zámečník, chlaďař, elektrikář, svářečský průkaz vítána. Hrubá mzda 30 až 40 tisíc Kč. Příspěvek na stravné. Nástup dle dohody, možné i ihned. Případně spolupracovníka na živnostenský list, eventuálně přijmeme i brigádníka. Informace na telefonu: 603 871 257, 734 331 530. 

Kompostéry

Obec má k dispozici ještě několik kompostérů. Kdo z občanů by měl zájem, může se přihlásit v kanceláři obecního úřadu. 

Poznávací atlas

Obec Skoronice nabízí nově k prodeji poznávací atlas obcí z Hodonínska, Kyjovska, Strážnicka a Veselska. V této ilustrované knize mohou děti zábavnou formou poznávat náš region, najdou zde zajímavé informace o městech a obcích, jejich historii, tradicích a památkách. Pro malé čtenáře je uvnitř knihy připravena také spousta zajímavých úkolů, rébusů a hádanek, součástí příloh je pak 59 samolepek. Kniha je k dostání v kanceláři OÚ Skoronice, její cena činí 250 Kč. 

Skoronské oplatky

V kanceláři OÚ jsou stále v prodeji oříškové a čokoládové oplatky. Cena je 50Kč/ks.